V Hruškách se ve středu 9. října opět uskutečnil štafetový běh Boba Zháňala s pořadovým číslem XXII. Od posledního ročníku v roce 2019, kterého se účastní žáci a žákyně druhých až pátých ročníků ze sedmi škol, už uběhlo pět let. Toho ročníku se ještě účastnil pan Zháňal. Letos už nás sledoval bohužel ze sportovního nebe. Poprvé tak přijela jiná sportovní osobnost v podobě břeclavského veslaře Josefa Akaie, který samotný závod odstartoval. Naše nominační sestava byla několikrát změněna kvůli respiračním chorobám, a nakonec jsme byli rádi, že jsme se závodu vůbec zúčastnili. V některých třídách zůstalo jen několik žáků. Doběhli jsme bohužel až na sedmém, posledním místě, kdy nás v posledním kole předběhla škola z Prušánek, na kterou jsme měli velký náskok před posledním kolem. Přesto všichni zúčastnění určitě předvedli své maximum a běželi v rámci svých možností, za což jim velice děkujeme.

Fotogalerie ke stažení zde