První adventní neděli 29. 11. 2015 proběhlo na naší škole již tradiční rozsvícení vánočního stromu školy. Letos byla tato akce spojena s pouštěním balónků, na kterých bylo připevněno vánoční přání dětí. Opět se sešlo mnoho hostů, i když počasí nám nepřálo a občas nás lehce pokropily i dešťové kapky. Nakonec ale vše dobře dopadlo, balónky vzlétly, slavnostní program před školou a rozzářený strom opět všechny svátečně naladily. Hosté si mohli prohlédnout novou pergolu a workout na školním dvoře. Byly připraveny i tradiční vánoční jarmarky. Tentokrát hned dva, ve školní jídelně a na školním dvoře. Třídy voněly sváteční atmosférou a slova chvály všechny utvrdila v tom, že vynaložená práce a úsilí došly svého cíle.