Už dlouhou dobu měla naše IX. třída nápad uspořádat taneční večer pro vyšší stupeň a díky Valentýnu se naskytla příležitost, a tak jsme uskutečnili Valentine´s dance party. Akce proběhla 7. 2. 2014 od 17 do 19 hodin v budově školy pod dohledem paní učitelky Kristové a Sovové. I přesto, že jsme párty připravovali pouze krátký čas, tak si myslíme, že se povedla, i když účast dětí nebyla příliš vysoká. Zažili jsme spoustu zábavy, zatančili jsme si na oblíbené písničky a zahráli pár zajímavých tanečních her, jako rytmickou hru se jmény, na sochy a další… Chtěli bychom poděkovat vedení školy za poskytnutí peněz na občerstvení a výzdobu a paním učitelkám za dozor. Doufáme, že se všem akce líbila, a že se ještě všichni setkáme znovu.

Klára Kvitová a Denisa Osičková